Nechajte tvrdú prácu na nás. Vám patrí hotové dielo.

Archi 21

DETAIL PROJEKTU

Úžitková plocha 141,74 m2, 1 podlažný, 4 izbový, Bez garáže, Bez pivnice, Plochá strecha

Už od 118000€

Projekt domu ARCHI21 spája v sebe nekonečné čisté línie s minimalistickým designom a takzvaný "attention to detail", ktorý spolu s ideálnymi rozmermi a dispozičným riešením zabezpečujú funkčnosť celého domu a pohodlie pre celú rodinu.

Vchod sa nachádza v strede, na pouličnej strane domu a je zapustený do fasády a kvôli tomu je chránený od poveternostných podmienkach vďaka štýlovo dizajnovanej strechy a fasády domu. Po vstúpení do domu sa dostaneme do závetria, kde na ľavej strane je možnosť vytvoriť si zabudovaný šatník a na pravo sa nachádza chodba, ktorá vedie ku izbám, šatníku pre deti, kúpelne a wc. Obidve detské izby sú slnečné vďaka veľkých terasových dverí a dá sa z nich jednoducho dostať sa na terasu alebo do záhrady. Po závetrí sa nachádza veľkolepá obývacia izba spolu s kuchyňou a spolu vytvárajú jeden veľkopriestor venovaný dennej zóne, ktorý poskytuje súkromie a inšpiráciu, s výhľadom na zelenú záhradu a mimo zhonu každodenného života. Z obývacej izby sa dostaneme do zadnej časti domu kde sa nachádza spálňa rodičov, ktorá disponuje aj so zabudovaným šatníkom a s vlastnou kúpelňou. Z kuchyne sa ľahko dostaneme do technickej miestnosti, čo slúži aj ako práčovňa.

Projekt domu ARCHI 21 je nie len moderný a nadčasový projekt, ktorý nezabezpečuje len vaše základné požiadávky, ale splní aj vaše tajné sny a priania.

Milý budúci zákazník, všetky naše typizované projekty vám samozrejme vieme prispôsobiť k vašim požiadávkam.

V prípade, že si nás vyberiete na realizáciu vášho vysnívaného domčeku, získávate hneď niekoľko výhod a to už od samotnej fázy projektovania:

Tvoriť pre vás projekty domov je našou vášňou a všetky naše projekty vytvárame s dôrazom pre detail, kvalitu a pre čo najlepšiu využiteľnosť vašej navrhnutej stavby. Práve preto s vami budeme počas navrhovania úzko spolupracovať.

Pri výrobe našich stenových panelov dbáme na ich presnosť a kvalitu a práve preto sa všetky naše paneli vyrábajú z kvalitných KVH hranolov s vnútornou tepelnou izoláciou KNAUF a s opláštením FERMACELL, ktorý je odolnejší na mechanické poškodenia, má lepšie protipožierné aj zvukoizolačné schopnosti ako sádrokartón. Naše steny sa vyrábajú v špecializovanej hale a tým zaručíme ich rýchlu a presnú montáž. To nám pomôže pri spájaní panelov na niekoľko týždňov dopredu zhotovenej základovej doske, ktorú pre presnosť realizácie, tiež sami realizujeme.

Nami realizované domy štandardne dodávame s väzníkovými strechami značky WOLF, ktoré sú staticky najlepšou voľbou pre váš nový nízkoenergetický dom.  Sú známe hlavne pre svoju kvalitu a presnosť vyhotovenia a taktiež sa vyrábajú v na to určenej - špecializovanej hale.

Strešnú krytinu dodávame značky TERRAN DANUBIA vo farbe, ktorú si vyberiete z aktuálneho katalógu. Samozrejme na všetky škrídli TERRAN vám dáva výrobca 50 ročnú záruku.

Kvalitné okná a dvere sú tak isto podmienkou pre dodanie kvalitného domu. Preto sme si vybrali za partnera práve SLOVAKTUAL, ktorý má dlhoročné skúsenosti vo výrobe kvalitných plastových a hliníkových oknách a dverí. Nedávno získali aj ocenenie Superbrands 2017. V štandarde dodávame plastové okná a vstupné dvere v bielej farbe, ale zákazník si môže vyberať zo širokého špektrumu farieb a kombinácii, takže si každý určite nájde to čo sa mu najviac páči a vyhovuje.

V štandardnej dome na kľúč je aj zhotovenie sádrokartónových stropov a ich plné stierkovanie a samozrejme farba nanášaná dva krát na bielo. Vďaka tomu, že robíme v každom dome celoplošnú stierku aj na strope a aj na stenách vám vieme zabezpečiť dokonalé biele farby už po dvoch vrstvách.

Obklady, dlažby, parkety, plávajúce podlahy a sanitu si vyberie zákazník sám. My ich osadíme, namontujeme podľa našej dohody.

Vonkajšie zateplenie v štandarde dodávame v hrúbke 10 CM  s akrylickou omietkou PEAKSTONE vo farbe podľa vášho výberu.

V prípade, že vás zaujímajú aj iné informácie, tak nás rozhodne neváhajte kontaktovať, alebo nám napísať cez náš kontaktný formulár. Radi vám odpovieme na čokoľvek ohľadom výstavby, montovania, či samotnej projekcii.