Nechajte tvrdú prácu na nás. Vám patrí hotové dielo.

Archi 23

DETAIL PROJEKTU

Úžitková plocha 170 m2, 1 podlažný, 5 izbový, Má garáž, Bez pivnice, Plochá strecha

Už od 157 000€

Projekt domu ARCHI 23 vzniklo podľa nami navrhnutej dispozície. Moderné línie, plochá strecha, veľké terasové okná zabezpečujú nadčasový dizajn a veľa svetla v priestoroch.

Parkovanie pre vaše štvorkolesových miláčokov je riešené s praktickým garážom otv árajúcim sa do ulice. Dom môže byť vybavený aj s terasou ktorá sa nachádza v zadnej časti a môže byť v celej dížke prekrytá.

S piatimi izbami zabezpečuje dostatočnú úžitkovú plochu aj pre početnejšiu rodinku alebo ponúka priestor pre zariadenie Home Office.  Vchod domu je v strede a po vstúpení sa dostaneme do predsiene, kde po ľavej strane môže byť vytvorený veľký šatník. Na pravej strane sa nachádzajú dvere cez ktoré sa dostaneme do veľkej technickej miestnosti, ktorá slúži aj ako práčovňa a z ktorej sa dostaneme aj do kuchyňe. Kuchyňa je v strede domu spolu s obývačkou ktorá poskytne východ na terasu. V pravej časti domu vedľa kuchyne sa nachádzajú dve rovnok veľké izby medzi nimi je umiestnená kúpelňa a zvlášť záchod. V ľavej časti domu sa nachádza spálňa z ktorej sa cez veľké terasové dvere ľahko dostaneme na terasu. Hlavná spálňa má vlastnú kúpelňu so záchodom a vstavaný šatník. Pri spálni sa nachádzajú schody ktoré vedia hore do ´´Veži´´ kde sa nachádza piata izba s balkónom.

Milý budúci zákazník, všetky naše typizované projekty vám samozrejme vieme prispôsobiť k vašim požiadávkam.

V prípade, že si nás vyberiete na realizáciu vášho vysnívaného domčeku, získávate hneď niekoľko výhod a to už od samotnej fázy projektovania:

Tvoriť pre vás projekty domov je našou vášňou a všetky naše projekty vytvárame s dôrazom pre detail, kvalitu a pre čo najlepšiu využiteľnosť vašej navrhnutej stavby. Práve preto s vami budeme počas navrhovania úzko spolupracovať.

Pri výrobe našich stenových panelov dbáme na ich presnosť a kvalitu a práve preto sa všetky naše paneli vyrábajú z kvalitných KVH hranolov s vnútornou tepelnou izoláciou KNAUF a s opláštením FERMACELL, ktorý je odolnejší na mechanické poškodenia, má lepšie protipožierné aj zvukoizolačné schopnosti ako sádrokartón. Naše steny sa vyrábajú v špecializovanej hale a tým zaručíme ich rýchlu a presnú montáž. To nám pomôže pri spájaní panelov na niekoľko týždňov dopredu zhotovenej základovej doske, ktorú pre presnosť realizácie, tiež sami realizujeme.

Nami realizované domy štandardne dodávame s väzníkovými strechami značky WOLF, ktoré sú staticky najlepšou voľbou pre váš nový nízkoenergetický dom.  Sú známe hlavne pre svoju kvalitu a presnosť vyhotovenia a taktiež sa vyrábajú v na to určenej - špecializovanej hale.

Strešnú krytinu dodávame značky TERRAN DANUBIA vo farbe, ktorú si vyberiete z aktuálneho katalógu. Samozrejme na všetky škrídli TERRAN vám dáva výrobca 50 ročnú záruku.

Kvalitné okná a dvere sú tak isto podmienkou pre dodanie kvalitného domu. Preto sme si vybrali za partnera práve SLOVAKTUAL, ktorý má dlhoročné skúsenosti vo výrobe kvalitných plastových a hliníkových oknách a dverí. Nedávno získali aj ocenenie Superbrands 2017. V štandarde dodávame plastové okná a vstupné dvere v bielej farbe, ale zákazník si môže vyberať zo širokého špektrumu farieb a kombinácii, takže si každý určite nájde to čo sa mu najviac páči a vyhovuje.

V štandardnej dome na kľúč je aj zhotovenie sádrokartónových stropov a ich plné stierkovanie a samozrejme farba nanášaná dva krát na bielo. Vďaka tomu, že robíme v každom dome celoplošnú stierku aj na strope a aj na stenách vám vieme zabezpečiť dokonalé biele farby už po dvoch vrstvách.

Obklady, dlažby, parkety, plávajúce podlahy a sanitu si vyberie zákazník sám. My ich osadíme, namontujeme podľa našej dohody.

Vonkajšie zateplenie v štandarde dodávame v hrúbke 10 CM  s akrylickou omietkou PEAKSTONE vo farbe podľa vášho výberu.

V prípade, že vás zaujímajú aj iné informácie, tak nás rozhodne neváhajte kontaktovať, alebo nám napísať cez náš kontaktný formulár. Radi vám odpovieme na čokoľvek ohľadom výstavby, montovania, či samotnej projekcii.