Nechajte tvrdú prácu na nás. Vám patrí hotové dielo.

Archi 27

Detail projektu:

Úžitková plocha 113,13 m2, 1 podlažný, 3 izbový, Má garáž, Bez pivnice, Valbová strecha

Už od 105 000€

Nízkoenergetický rodinný dom ARCHI 27 je navrhnutý pre všetkých z vás, ktorý máte radi moderné bývanie a zároveň ste milovníkov klassických línii. Nízkoenergetický rodinný dom ARCHI27 spája v sebe všetky prvky modernej architektúry, ktorý máme nesmierne radi.

Už prvého pohľadu na dom z predu sa nám to jasne vyrysuje, že tento dom ponúka niečo extra, ponúka wow faktor. Milé prekvapenie nás však čaká aj pri pohľade na zadnú stranu domu, kde sklo je pánom. Veľké sklenené plochy zabezpečujú dostatok svetla do veľkej obývacej izby spojená s jedálňou a kuchyňou.

Vchod do domu je bočnej strany domu a nachádza sa medzi dennou a nočnou časťou. Dispozičné riešenie bolo tak vymyslené aby sme vedeli vytvoriť priestor pre 2 spálňe veľký priestor pre dennú časť viac ako 40 m2, dve samostatné toalety, kúpelňu a technickú miestnosť a garáž pre nášho štvorkolesového miláčika.

Po vstúpení do domu sa dostaneme do  zádveria, kde nájdeme praktické miesto pre kabáty v prípade miesto pre rolldoor. Od zádveria sa dostaneme do technickej miestnosti a do hosťovskej toalety. Po zádveria sa dostaneme kde chodby, odkila si môžeme praktycky vybrať, že či chceme pokračovať doprava do dennej časti domu, alebo doľava do nočnej časti domu, kde sa nachádzajú 2 izby a dvere do garáže. Kúpelňa sa nachádza medzi dennou a nočnou časťou alevšak je navrhnutá aby bola praktickejšie dostupnou z nočnej časti domu.

Milý budúci zákazník, všetky naše typizované projekty vám samozrejme vieme prispôsobiť k vašim požiadávkam.

V prípade, že si nás vyberiete na realizáciu vášho vysnívaného domčeku, získávate hneď niekoľko výhod a to už od samotnej fázy projektovania:

Tvoriť pre vás projekty domov je našou vášňou a všetky naše projekty vytvárame s dôrazom pre detail, kvalitu a pre čo najlepšiu využiteľnosť vašej navrhnutej stavby. Práve preto s vami budeme počas navrhovania úzko spolupracovať.

Pri výrobe našich stenových panelov dbáme na ich presnosť a kvalitu a práve preto sa všetky naše paneli vyrábajú z kvalitných KVH hranolov s vnútornou tepelnou izoláciou KNAUF a s opláštením FERMACELL, ktorý je odolnejší na mechanické poškodenia, má lepšie protipožierné aj zvukoizolačné schopnosti ako sádrokartón. Naše steny sa vyrábajú v špecializovanej hale a tým zaručíme ich rýchlu a presnú montáž. To nám pomôže pri spájaní panelov na niekoľko týždňov dopredu zhotovenej základovej doske, ktorú pre presnosť realizácie, tiež sami realizujeme.

Nami realizované domy štandardne dodávame s väzníkovými strechami značky WOLF, ktoré sú staticky najlepšou voľbou pre váš nový nízkoenergetický dom.  Sú známe hlavne pre svoju kvalitu a presnosť vyhotovenia a taktiež sa vyrábajú v na to určenej - špecializovanej hale.

Strešnú krytinu dodávame značky TERRAN DANUBIA vo farbe, ktorú si vyberiete z aktuálneho katalógu. Samozrejme na všetky škrídli TERRAN vám dáva výrobca 50 ročnú záruku.

Kvalitné okná a dvere sú tak isto podmienkou pre dodanie kvalitného domu. Preto sme si vybrali za partnera práve SLOVAKTUAL, ktorý má dlhoročné skúsenosti vo výrobe kvalitných plastových a hliníkových oknách a dverí. Nedávno získali aj ocenenie Superbrands 2017. V štandarde dodávame plastové okná a vstupné dvere v bielej farbe, ale zákazník si môže vyberať zo širokého špektrumu farieb a kombinácii, takže si každý určite nájde to čo sa mu najviac páči a vyhovuje.

V štandardnej dome na kľúč je aj zhotovenie sádrokartónových stropov a ich plné stierkovanie a samozrejme farba nanášaná dva krát na bielo. Vďaka tomu, že robíme v každom dome celoplošnú stierku aj na strope a aj na stenách vám vieme zabezpečiť dokonalé biele farby už po dvoch vrstvách.

Obklady, dlažby, parkety, plávajúce podlahy a sanitu si vyberie zákazník sám. My ich osadíme, namontujeme podľa našej dohody.

Vonkajšie zateplenie v štandarde dodávame v hrúbke 10 CM  s akrylickou omietkou PEAKSTONE vo farbe podľa vášho výberu.

V prípade, že vás zaujímajú aj iné informácie, tak nás rozhodne neváhajte kontaktovať, alebo nám napísať cez náš kontaktný formulár. Radi vám odpovieme na čokoľvek ohľadom výstavby, montovania, či samotnej projekcii.